Zoekt u een woning met een slaapkamer en badkamer op de beganegrond en liever geen appartement dan......
Levensloopbestendige twee-onder-één-kapwoning met garage en tuin op een fraaie locatie aan de Kon. Julianalaan. De woning is centraal gelegen in het dorp dichtbij winkelvoorzieningen, sportgelegenheden, basisscholen en voortgezet onderwijs. Door de aanwezigheid van een slaapkamer en badkamer op de begane grond is dit een ideale woning voor senioren.
De woning is gebouwd in 1985 en bevindt zich grotendeels in oorspronkelijke staat.
De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning ca. 23 m2 . Door de grote ramen is dit een heerlijke lichte ruimte vanwaar je uitkijkt over de grote voortuin en de Kon. Julianalaan.
Lees verderAangrenzend bevindt zich de keuken in een rechte opstelling en voorzien van o.a. gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. bBadkamer met douche en wastafel en aansluitend de slaapkamer. Achter de keuken treft u de bijkeuken met de cv opstelling (intergas 2011) en aansluiting voor de wasmachine. Vanuit de bijkeuken is de garage met vliering bereikbaar
De lange oprit en de ruime garage maken dat er voldoende ruimte is voor de stalling van auto's en/of fietsen.
Verdieping:
Ruime overloop; in totaal treft u twee slaapkamers op deze verdieping. Door de grootte van de verdieping bestaat er de mogelijkheid om hier meerdere kamers te creëren.
De tuin is gelegen op het noordwesten. Totale perceeloppervlakte: 275 m².
Algemeen:
- fraaie locatie aan de Koningin Julianalaan
- Perceel 275 m2
- Extra lange oprit
- Slaapkamer en badkamer op de beganegrond