De Tjonger 16G

BESCHIKBAAR

Dronten

€ 129.500 k.k.

Dronten

About De Tjonger 16G Dronten

Deze multifunctionele bedrijfsunit maakt deel uit van een bedrijfsverzamelgebouw van 18 units, gelegen op het bedrijventerrein direct aan de N307 en op 10 minuten afstand van de A6.

De unit heeft een bruto vloeroppervlak van 100m², waarvan de begane grond 50m² bedrijfsruimte en de etage 50m² kantoorruimte biedt. Op de begane grond alsmede op de etage zijn kunststof kozijnen aan de voorzijde gelegen waar diverse uitingen op mogelijk zijn.
De bedrijfsruimte is toegankelijk middels een loopdeur en een overheaddeur en voorzien van vloerverwarming. De kantoorruimte op de verdieping is vanuit de hal met trapopgang bereikbaar. De hal biedt een toiletruimte en meterkast met aansluitingen voor water, telefoon en elektriciteit. De verdieping is als een kantoorruimte ingericht en voorzien van een pantry en verwarming middels een c.v.-ketel..

Begane grond voorzien van:

- toilet
- bergruimte ong. 3.30m hoog
- betonvloer met vloerverwarming
- overheaddeur

Verdieping voorzien van:
- verwarming middels c.v.-ketel en radiatoren
- keukenblok met bovenkastjes
- muren en plafond afgewerkt
- stopcontacten rondom laag
- 3 draai-/ kiepramen |(kunststof)

* aanvaarding per direct
* energielabel A++
* 2 parkeerplaatsen
* hekwerk rondom het bedrijfsverzamelgebouw
* Makelaardij Van der Linden

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Need more info?

Bart Wijnands
Directeur en Register Makelaar/Taxateur.

Location of this property

De Tjonger 16G Dronten

MAP

Interested in this commercial property?

What can we do for you?

Contact us

Van der Linden