Beschikbaar vanaf 1 juli!
• Startbaan 388
• Woonoppervlakte ca. 51 m2
• 2-kamerappartement
• 1 slaapkamer
• met balkon
• € 70,- servicekosten p/m
• Energielabel A+++
Direct tegenover de sportvelden van Amstelveen, aan de Startbaan, ligt de nieuwe, groene woonwijk Olympiade. Olympiade bestaat uit 7 duurzame, hoogwaardige appartementencomplexen. Alle gebouwen dragen de naam van een unieke stad waar de Olympische Spelen hebben plaatsgevonden.
HUURAPPARTEMENTEN
In Olympiade kun je huren in drie moderne appartementencomplexen: Athene, Barcelona en Londen.
Lees verderDe gebouwen zijn verschillend, in grootte en uitstraling, maar voor alle huurappartementen geldt dat ze luxe en compleet zijn afgewerkt met een keuken van Bruynzeel, sanitair van Villeroy & Boch, vloerverwarming, opdekdeuren en wanden met een filmlaag. Bovendien hebben alle appartementen een uitkragend balkon. De appartementen op de begane grond hebben een privétuin die grenst aan het collectieve park.
LIGGING IN HET GROEN
De appartementencomplexen in Olympiade liggen in een semi-openbaar park ter grootte van meer dan twee voetbalvelden. Hier is alle ruimte om te sporten, te spelen, te wandelen of rustig een boek te lezen. De prachtige entrees van de gebouwen liggen ideaal, aan de groene binnentuin. In Olympiade kun je jouw actieve levensstijl dus koppelen aan een gezonde woonomgeving met veel comfort, daglicht, groen én volop ruimte voor sport en ontspanning.
LOCATIE
Olympiade is gelegen aan de Startbaan, naast de weidse sportvelden van Amstelveen. Op loopafstand vind je een grote verzameling aan sportscholen en sportverenigingen, zoals tennis, voetbal, hockey en rugby. Ook het Amstelveen College, de Internationale School van Amsterdam en het Herman Wesselink College liggen op een steenworp afstand. Op 3 minuten fietsen vind je de Albert Heijn. Iets verder ligt de PLUS, Ekoplaza en Coop. Wel zo gemakkelijk!
BEREIKBAARHEID
Olympiade is zowel met de auto als het openbaar vervoer goed te bereiken. Bushalte Bovenkerkerweg en Startbaan liggen op een paar minuten lopen. Reis je liever met de tram? Je fietst in 3 minuten naar Tramhalte Poortwachter. Reis je met de auto? In 5 minuten draai je de A9 op richting Schiphol en Haarlem, of rijd je via de A2 of A4 richting Amsterdam en Utrecht.
PARKEREN
Onder de appartementencomplexen en het park bevindt zich een grote parkeergarage voor bewoners en bezoekers. Ook is hier volop ruimte om je fiets te stallen. Er is parkeergelegenheid voor maximaal 1 auto per appartement.
PLANNING
Olympiade is in aanbouw. Naar verwachting worden alle huurappartementen (Athene, Barcelona en Londen) voor de zomer van 2024 opgeleverd. Het gebouw Londen loopt iets voor en zal naar alle waarschijnlijkheid al in mei klaar zijn en de gebouwen Athene en Barcelona medio juni 2024. De huurappartementen zullen gefaseerd, per gebouw, in verhuur worden gebracht. Zoals het er nu uitziet, zullen we begin maart starten met de verhuur van de 87 vrije sector huurappartementen in het gebouw Londen.
TOEWIJZINGSBELEID
Ben je een starter of doorstromer uit Amstelveen of heb je een sleutelberoep? Dan hebben we goed nieuws, want dan heb je voorrang bij het toewijzen van een betaalbare woning in Olympiade in Amstelveen. Meer concrete informatie over het toewijzingsbeleid delen we als de verhuur van start gaat.
- Inkomensrichtlijnen -
• Om in aanmerking te komen voor deze woning is het goed te weten dat we hiervoor inkomensrichtlijnen hanteren. Als alleenverdiener bedraagt je bruto maandsalaris (inclusief vakantiegeld en 13e maand) 4x keer de vermelde huurprijs van deze woning.
• Voor tweeverdieners tellen wij het tweede inkomen voor 100% mee. In dit geval geldt een inkomenseis van 4,5x de huur als een bruto maandinkomen.
• Rekenvoorbeeld: het bruto (gezamenlijke inkomen) maandinkomen voor een woning die € 1.000,- per maand kost is dus € 4.000 (1.000 x 4 of €1.000,- x 4,5 bij tweeverdieners)
• In sommige gevallen is een waarborgsom verplicht.
• Ben je een zelfstandig ondernemer of gepensioneerd? Ga dan voor meer informatie naar onze website: vanderlinden.nl/woning-huren/faq. Hier vind je ook meer informatie over de inkomensrichtlijnen.
- Wil je in aanmerking komen voor deze woning? -
Ben je enthousiast geworden over deze woning en voldoe je aan de inkomensrichtlijnen? Schrijf je dan in via vanderlinden.nl/woning-huren als woningzoekende.
Bij het selecteren van de meest geschikte kandidaat maken wij enkel gebruik van objectieve selectiecriteria zoals leeftijd, de hoogte van het inkomen in relatie tot
de hoogte van de huur, gezinsomvang en soortgelijke criteria.
Hierbij maken wij in geen enkele situatie positieve of negatieve uitzonderingen op basis van geslacht, huidskleur, achternaam, geaardheid, afkomst, geloof of etniciteit van de woningzoekende.
Als er meerdere, vergelijkbare inschrijvingen op een woning zijn, dan zal er een willekeurig dossier gekozen worden door het systeem.
Je ontvangt hier dan vanzelf bericht over. Mocht je niets hebben vernomen, dan ben je helaas niet geselecteerd. Je kunt uiteraard altijd contact met ons opnemen waarom er gekozen is voor een andere kandidaat.
Wanneer je zoveel mogelijk kans wilt maken op een woning, raden we je aan om meerdere voorkeuren door te geven indien je in meerdere woningen geïnteresseerd bent.
- Goed om te weten -
• Getoonde foto's zijn van een modelwoning en niet van de specifieke woning zelf.
• De huurovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 12 maanden. Na deze periode is deze maandelijks opzegbaar, de opzegtermijn bedraagt één maand.
Alle informatie met betrekking tot de woning is met zorg samengesteld. Deze is echter indicatief en er kunnen geen rechten aan ontleend worden.