Home / Over ons / Actueel & blogs / Nieuwe Funda-pakketten

Nieuwe Funda-pakketten: zo krijgt jouw woning de aandacht die het verdient

Ga je jouw woning verkopen? Dan wil je natuurlijk dat zoveel mogelijk geïnteresseerde kopers jouw huis zien. Een goede presentatie op Funda speelt daarbij een belangrijke rol. Sinds september 2026 werkt Funda met drie nieuwe marketingpakketten: Brons, Zilver en Goud. Maar wat houden deze pakketten precies in en welke past het beste bij jouw woning? We leggen het graag uit!

Wat is er veranderd op Funda?

Sinds 16 september 2026 zijn de vertrouwde pakketten Basis, Compleet en Premium vervangen door Brons, Zilver en Goud.

Het verschil zit niet alleen in de manier waarop jouw woning wordt gepresenteerd. Het gekozen pakket heeft ook invloed op hoe opvallend jouw woning in de zoekresultaten verschijnt. Daarmee wordt de keuze voor een Funda-pakket een belangrijk onderdeel van de verkoopstrategie.

Welk Funda-pakket past bij jouw woning?

Met Brons krijgt jouw woning een goede basispresentatie, inclusief foto's, een plattegrond en zichtbaarheid in relevante meldingen aan woningzoekers.

Wil je jouw woning wat extra laten opvallen? Dan biedt Zilver meer mogelijkheden. Je woning wordt groter weergegeven in de zoekresultaten en geïnteresseerden kunnen direct door meerdere foto's bladeren. Ook kun je een video of virtuele rondleiding toevoegen.

Met Goud kies je voor de meest uitgebreide presentatie. Naast extra zichtbaarheid kun je gebruikmaken van aanvullende mogelijkheden, zoals een promotietekst, meer foto's in de zoekresultaten en de Virtuele Styler.

Welk pakket de beste keuze is, hangt af van jouw woning, de doelgroep en het actuele woningaanbod. Het duurste pakket is namelijk niet automatisch de beste keuze.

Wij geven de administratievergoeding aan jou door

Bij de nieuwe Funda-pakketten ontvangen wij als NVM-makelaar een administratievergoeding van € 127. Bij Van der Linden Makelaardij geven we deze vergoeding volledig aan jou als verkoper door.

Dat betekent dat je, wanneer deze vergoeding op jouw afrekening van toepassing is, profiteert van een lagere prijs voor het gekozen Funda-pakket:

Funda-pakket Normale prijs Jouw prijs via ons
Brons € 279 € 152
Zilver € 449 € 322
Goud € 649 € 522

 

Alle bedragen zijn inclusief btw.

Zo profiteer je van de mogelijkheden van Funda, terwijl we de kosten zo aantrekkelijk mogelijk houden.

Tijdelijk gratis upgraden bij Funda

Er is nog meer goed nieuws! Om de introductie van de nieuwe marketingpakketten te vieren, biedt Funda tijdelijk een gratis upgrade aan. Zo betaal je voor Brons, maar profiteer je van de extra zichtbaarheid van Zilver. Of je kiest voor Zilver en krijgt de uitgebreide presentatiemogelijkheden van Goud, zonder extra kosten!

Deze actie loopt tot en met 31 december 2026 en geldt voor verkopers die hun Funda-pakket zelf rechtstreeks afrekenen. We kijken graag samen met je naar de mogelijkheden en welk pakket het beste bij jouw woning past. Zo halen we alles uit de presentatie van jouw huis!

Samen kiezen we de juiste aanpak

Een succesvolle woningverkoop draait om meer dan alleen zichtbaarheid op Funda. Ook een aantrekkelijke vraagprijs, professionele foto's en een sterke presentatie maken het verschil.

Bij Van der Linden Makelaardij kijken we daarom altijd naar het complete plaatje. Samen bepalen we welke verkoopstrategie en welk Funda-pakket het beste aansluiten bij jouw woning en wensen.

Benieuwd hoe we jouw woning optimaal onder de aandacht kunnen brengen? Neem gerust contact met ons op. We vertellen je graag meer over de mogelijkheden!

Woning verkopen