Home / Woning kopen / Aanbod / Oudaen 2 Lelystad

Oudaen 2

VERKOCHT A

Lelystad

€ 650.000 k.k.

Lelystad


Type woning
Vrijstaande woning

Oppervlakte
169 m²

Perceel
595 m²

Slaapkamers
3

Badkamers
1

Bouwjaar
2004

Over de woning

Wij verwelkomen u graag op de Oudaen 2, gelegen in de prestigieuze woonwijk de Landerijen in Lelystad. Een prachtige charmante villa met comfort en karakter.
Rust, comfort en energiezuinigheid zijn de termen die hier van toepassing zijn.
Deze prachtige woning biedt u de kans om in alle rust te wonen op 40 autominuten van onze hoofdstad.

De villa is gelegen op een ruime kavel van 595 m² en beschikt over een garage, kantoorruimte op de begane grond, ruime woonkamer met erker en een gashaard, en een eetkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Op de verdieping drie slaapkamers en een ruime badkamer. Een bergzolder met dakramen en een verzorgde achtertuin met een houten overkapping maken het geheel af. Een woning die u van binnen gezien móet hebben om de ruimte te kunnen ervaren en de sfeer te kunnen proeven!

Indeling
Begane grond
Entree, hal met toegang tot de meterkast met glasvezelaansluiting, vrij-hangend toilet met fonteintje, trap naar de verdieping en deur naar de woonkamer.

Woonkamer
De woonkamer is voorzien van vele raampartijen die zorgen voor een optimale toetreding van natuurlijk daglicht. De woonkamer is zeer ruim te noemen en wordt gekenmerkt door de gashaard. De haard geeft niet alleen warmte, maar zorgt ook voor gezelligheid. Perfect voor lange avonden met een goed boek of een glas wijn.

Bij binnenkomst valt direct de sfeervolle erker aan de zijkant van de woning op.
De erker geeft de woonkamer niet alleen extra ruimte, zorgt ook voor extra natuurlijk licht, en geeft een huiselijke uitstraling. Perfect voor een gezellige zithoek of om te genieten van het uitzicht op de zij-tuin.

Via de dubbele openslaande deuren is de achter gelegen tuin te bereiken.

Keuken
De nette eetkeuken met stenen aanrechtblad is voorzien van een Amerikaanse koelkast, magnetron, oven, 5-pits gas kookplaat en een afzuigkap. Het centrale spoeleiland is voorzien van een vaatwasser. Er is voldoende opbergruimte in de kasten en laden.
De woonkeuken is ruim genoeg om een grote eettafel te plaatsen, wat het een perfecte plek maakt voor zowel intieme diners als gezellige familiebijeenkomsten.
Via de keuken bereikt u de bijkeuken met de aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger.

Kantoorruimte
Een heerlijke plek om thuis te werken, voorzien van een groot raam en verwarming.

De vloer van de begane grond is voorzien van een eiken houten vloer.

Garage
De aangebouwde garage is zowel via de oprit (middels dubbele openslaande deuren), alsmede via de kantoorruimte.
De garage is ideaal voor het stallen van een auto, fietsen, motor of als extra bergruimte.
De garage voorzien van elektra, dubbele openslaande deuren, een extra deur naar de tuin en een tegelvloer.

Eerste verdieping
Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping.
De overloop voorzien van airco, geeft toegang tot de slaapkamers en de badkamer.

Slaapkamers
In totaal zijn er drie slaapkamers op de verdieping.

Badkamer
De ruime badkamer met dakkapel is voorzien van een ligbad met whirlpoolfunctie, douchecabine, wastafel, vrij-hangend toilet en een design radiator.
Er is een te openen raam voor extra ventilatie.

Bergkast
In de bergkast treft u de opstelplaats van de cv-ketel en de omvormer voor de zonnepanelen.

Bergzolder
De woning beschikt over een bergzolder die bereikbaar is via een vlizotrap vanuit de overloop en tevens vanuit 1 van de slaapkamers.
Deze ruimte is ideaal voor het opbergen van seizoensgebonden spullen, koffers, of andere zaken die niet dagelijks nodig zijn. Doormiddel van het plaatsen van een vaste trap, is het mogelijk om een vierde slaapkamer te realiseren.

Omdat de bergzolder vanuit 1 van de slaapkamers bereikbaar is, is het een ideale ruimte voor een tiener, om een eigen plek te creëren voor bijvoorbeeld een hobby, te gamen, studeren of om gewoon even lekker los te gaan.

De vloer van de eerste verdieping is voorzien van een parketvloer.

Tuin
Via de voortuin met parkeren op eigen terrein bereikt u de entree van de woning.

De verzorgde en groene achtertuin is voorzien van diverse terrassen, een houten tuinhuis en een wateraansluiting (ook in de voortuin).
Achter in de tuin staat een houten overkapping.
Onder de overkapping kunt u het gehele jaar genieten van het buitenleven en heerlijk tot rust komen.

Bijzonderheden
- Vrijstaande villa;
- Heerlijke gezinswoning;
- Parkeren op eigen terrein:
- Aangebouwde garage;
- Woonkamer met veel lichtinval, erker en gashaard;
- Nette keuken met inbouwapparatuur;
- Kantoorruimte op de begane grond;
- Drie slaapkamers op de verdieping;
- Complete badkamer;
- Verzorgde tuin rondom;
- Energielabel A en 12 zonnepanelen;
- Ruime bergzolder met twee dakramen;
- Bieden vanaf € 650.000,-.

Meer weten?

Arjan Bunschoten
NVM makelaar en Vestigingsmanager.

Hier ga je wonen

Oudaen 2 Lelystad

MAP

Geïnteresseerd in deze woning?

Wat kunnen wij voor jou betekenen?

Contactinformatie

Van der Linden Lelystad

Zilverparkkade 101B
Maandag t/m vrijdag 9.00 - 17.30 uur
's Avonds op afspraak
Zaterdag op afspraak