Home / Woning kopen / Aanbod / Marktmeesterstraat 135 Almere

Marktmeesterstraat 135

BESCHIKBAAR C

Almere

€ 385.000 k.k.

Almere


Type woning
Appartement

Oppervlakte
93 m²

Slaapkamers
3

Bouwjaar
1988

Over de woning

Midden in het stadshart van Almere bieden wij u dit 4-kamer appartement met balkon op het zuidwesten en gelegen op de 3e , tevens bovenste verdieping, aan. Op loopafstand treft u vele openbare voorzieningen waaronder: gezondheidscentrum, bioscoop, restaurants, diverse terrasjes, cafeetjes en andere recreatievoorzieningen. Het centraal NS station van Almere ligt echt op steenworp afstand!

Dit appartement wordt aangeboden met een 'bieden vanaf prijs' (starting pice)

Indeling Begane grond:
Vanuit de gesloten entree heeft u toegang tot de trap, liftinstallatie en separate bergingen op de begane grond. Appartement:
De ruime hal geeft u toegang tot alle vertrekken, waaronder de drie slaapkamers, badkamer, toilet, berg-/wasruimte, keuken en woonkamer. Het appartement heeft de mogelijkheid de woonkamer te vergroten door een van de drie slaapkamer bij de woonkamer te betrekken. De woonkamer heeft toegang tot het balkon welke op het zuidwesten. De dichte afsluitbare keuken is voorzien van een standaard keukenblok. De badkamer is voorzien van lichte betegeling, inloop douche, wastafel en aansluiting voor de wasmachine. De inpandige berging is naast de badkamer gelegen hier kan dus eenvoudig de wasmachine-aansluiting gerealiseerd worden.
Het gehele appartement heeft geen vloerafwerking.

Bijzonderheden:
- Het appartement wordt aangeboden met een vanaf prijs;
- 4 kamer appartement van ca. 93 m2 met Balkon van circa 7 m2 op het zuidwesten;
- Eigen Berging op de begane grond en Lift aanwezig in het complex;
- Op steenworp afstand van centrum en NS-station;
- Servicekosten € 243,88 per maand voor appartement en berging;
- Vaste Projectnotaris Van Buttingha Wichers Netwerk Notarissen;
- oplevering in huidige staat van onderhoud;
- Oplevering in overleg kan snel.

NB
Verkoop komt tot stand na ondertekening van de koopovereenkomst door de directie van Vesteda.
Verkoper kan deze ontbinden, buitengerechtelijk, indien naar oordeel van verkoper de uitkomst van het CDD onderzoek niet deugt. Koper is verplicht een verklaring herkomst middelen aan te leveren waarvan een formulier bij aankoop door verkopend makelaar zal worden verstrekt.

Meer weten?

Madeleine van Rijn
Manager Nieuwbouw en Assistent Register Makelaar/Taxateur.

Hier ga je wonen

Marktmeesterstraat 135 Almere

MAP

Video

Plattegronden

Geïnteresseerd in deze woning?

Wat kunnen wij voor jou betekenen?

Contactinformatie

Van der Linden Almere

Randstad 23-01
Maandag t/m vrijdag 9.00 - 17.30 uur
's Avonds op afspraak
Zaterdag op afspraak