Welkom bij de woning Fjord 89 in Lelystad, gelegen in de Atolwijk.
Deze fijne woning biedt alles wat u nodig heeft voor comfortabel wonen. Met vier ruime slaapkamers, een open keuken voorzien van moderne inbouwapparatuur, een eigentijdse badkamer, een tuin op het oosten én de luxe van overdekt parkeren op eigen terrein, zou dit zomaar uw nieuwe thuis kunnen zijn.
Ook de ligging is ideaal. Gelegen nabij het centrum, bevinden alle belangrijke voorzieningen zich binnen handbereik. Denk hierbij aan winkels, scholen en openbaar vervoer – alles wat u nodig heeft, is dichtbij.
Indeling
Begane grond:
Via de voortuin met eigen parkeerplaats, komt u aan bij de entree van de woning.
Lees verderRuime hal met toiletruimte met vrij-hangend toilet met fonteintje, trapopgang naar de verdieping, meterkast, praktische trapkast, deur naar de berging en doorgang naar de woonkamer.
De moderne, open keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap en een vaatwasser. Aan een aparte wand vindt u de inbouwkoelkast met vriesvak en een combi-oven. Het royale aanrechtblad biedt volop ruimte om maaltijden te bereiden, en dankzij de vele laden en kasten is er meer dan voldoende opbergruimte.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de living. Dankzij de grote raampartijen geniet deze ruimte van een fijne hoeveelheid natuurlijk licht. Er is meer dan voldoende plaats voor een comfortabele zithoek met een royale bank en een eettafel, waar u met gemak kunt dineren of ontspannen met familie en vrienden.
De begane grond is voorzien van een pvc vloer en gestuukte wanden.
Eerste verdieping:
Via de vaste trap bereikt u de verdieping.
Overloop met toegang tot de 4 in grootte variërende slaapkamers, waarvan de twee grootste aan de achterzijde bevinden. De grootste slaapkamers beschikken ook over airco.
De moderne badkamer (2019) heeft een grote douchecabine met luxe sunshower, tweede toilet en een wastafel met meubel.
De verdieping is voorzien van een pvc vloer.
Tuin
Via de openslaande deuren heeft u toegang tot de achtertuin. Onder de overkapping vindt u altijd een beschutte en aangename plek om te genieten van een warme zomerdag. De tuin is gelegen op het oosten en voorzien van onderhoudsvriendelijk kunstgras en schuttingen rondom. Er is tevens een achterom.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een praktische berging, waar zich ook de opstelplaats voor de wasmachine en droger bevindt. Daarnaast is er voldoende ruimte om fietsen te stallen, gereedschap op te bergen of extra voorraad te bewaren.
Bijzonderheden:
- Fijne moderne gezinswoning!;
- Instapklaar;
- Royale woonkamer;
- Open keuken met inbouwapparatuur;
- 4 slaapkamers;
- Tuin op het oosten;
- Energielabel B;
- De prijs is een bieden vanaf prijs;
- Oplevering in overleg.
