menu
Home » Woning huren » Cruquiusweg 85F

Cruquiusweg 85F - Amsterdam

* LET OP: 2PEER IS SPECIAAL ONTWIKKELD VOOR WONINGDELERS. DIT APPARTEMENT HEEFT 3 LOSSE SLAAPKAMERS EN 3 BADKAMERS * DE OPPERVLAKTE EN GEGEVENS ZIJN DUS OOK BEOORDEELD VOOR EEN ENKELE HUURDER. PER DIRECT Lees meer
TE HUUR

€ 700 p/m

  • Type
    Appartement
  • Servicekosten
    € 195.00
  • Gebruiksoppervlakte
    53 m²
  • Woonoppervlakte
    53 m²
  • Status
    Beschikbaar
FAQInschrijven Terug naar resultaten

Over de woning

* LET OP: 2PEER IS SPECIAAL ONTWIKKELD VOOR WONINGDELERS. DIT APPARTEMENT HEEFT 3 LOSSE SLAAPKAMERS EN 3 BADKAMERS * DE OPPERVLAKTE EN GEGEVENS ZIJN DUS OOK BEOORDEELD VOOR EEN ENKELE HUURDER. PER DIRECT BESCHIKBAAR * UNIEKE KANS, WEES ER SNEL BIJ!

2Peer (Cruquius Amsterdam) bestaat uit 23 appartementen, ontwikkeld voor woningdelers, variërend van 70 tot 105 m². Elke bewoner huurt een eigen zeer ruime slaapkamer mét luxe badkamer, de woonkamer/keuken/balkon deel je met één of maximaal twee andere woningdelers. Je kan je samen inschrijven met een toekomstig medebewoner maar wij kunnen je uiteraard ook helpen bij de zoektocht naar jouw perfecte huisgenoot.

Het is een stoer gebouw van baksteen met houten elementen in een industriële sfeer en is gelegen op Cruquius in Amsterdam-Oost. Dit gebied transformeert van een voormalige industriële zone naar een nieuw en levendig woon- een werkgebied. Gevarieerde architectuur wordt afgewisseld met gerestaureerde historische gebouwen. Er is veel aandacht voor groen, biodiversiteit, duurzaamheid en het omliggende water speelt een hoofdrol in deze stoere woonomgeving.

Huren vanaf €1030,- all-in, bestaande uit;

¦ Royale slaapkamer én eigen luxe sanitair
¦ Gemiddelde kale huurprijs €750,- per persoon
¦ Servicekosten en community manager
¦ Luxe en sfeervolle meubilering en stoffering (volledige inrichting)
¦ Kosteloos gebruik van community-ruimte op de begane grond
¦ Wasmachine
¦ Vaste lasten (water, elektra en warmte)
¦ High Speed internet en tv voorziening

2Peer is een unieke kans voor woningdelers in Amsterdam, en dat in een stoer en geliefd woongebied omringd door water. Bent u geïnteresseerd meld u dan aan via onze website en wie weet zit jij op korte termijn al in deze mooie nieuwe woning. Mocht je vragen hebben stel deze dan via de website.

Interesse in Cruquiusweg 85F?

De huurwoning aan Cruquiusweg 85F in Amsterdam is per direct beschikbaar. Heb je interesse in deze woning, schrijf je dan via onze website of neem contact met ons op.

Ja, ik heb interesse in deze woning Inschrijven als woningzoeker Bel ons
(088) 533 00 00

Deel deze huurwoning:

Automatisch op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod? Schrijf u in als woningzoekende en wij houden u automatisch op de hoogte van nieuw aanbod huurwoningen in uw regio.

Terug naar de zoekresultaten